Zamówienie w skrócie

 1. Złożenie zamówienia w systemie.
 2. Przelew bankowy.
 3. Aktywacja abonamentu.

Zamówienie abonamentu

Aby zamówić wybrany przez siebie abonament należy być zarejestrowanym użytkownikiem. Abonament można zamówić dokonując wpłaty abonamentowej o wartości obliczonej przy składaniu zamówienia, na konto właściciela systemu. Po złożeniu zamówienia, będzie możliwy wydruk faktury ProForma.

Jeśli poprzedni abonament wygasł i nie można się już zalogować na konto, abonament można zamówić tutaj, podając poprawny login i hasło użytkownika.

Po złożeniu zamówienia należy dokonać przelewu bankowego. Jako tytuł przelewu należy podać Państwa login w systemie (w celu identyfikacji) - możliwa jest wpłata kilku użytkowników na jednym przelewie (na przykład kilku wychowawców). Wówczas w tytule przelewu należy umieścić oddzielone przecinkami loginy wszystkich użytkowników dokonujących wpłaty.

Natychmiast po dotarciu przelewu na konto, administrator wprowadzi zmiany parametrów konta i aktywuje nowy abonament, po czym będzie można od razu wydrukować fakturę VAT (tylko szkoły), dostępną na stronie "Płatności i abonament".

Poniżej znajdują się informacje jakie należy wpisać na poleceniu zapłaty/przelewie (znajdują się również na fakturze ProForma do zamówienia).

 • Rachunek odbiorcy: 56 1140 2004 0000 3002 5902 7379
 • Nazwa i adres odbiorcy:
  CodeTraxx
  ul. Grunwaldzka 61
  50-366 Wrocław
 • Kwota: <kwota> PLN
 • Tytułem: panstwa_login

Tak jak poniżej powinien wyglądać przykładowy przelew szkoły, która chce wykupić abonament na 2 semestry dla 10 klas z dodatkowymi funkcjami: wydruki świadectw, statystyki i zestawienia. Kwota została obliczona zgodnie z cennikiem. Załóżmy, że login dyrektora szkoły, który dokonuje zamówienia to adam_kowalski.

 • Rachunek odbiorcy: 56 1140 2004 0000 3002 5902 7379
 • Nazwa i adres odbiorcy:
  CodeTraxx
  ul. Grunwaldzka 61
  50-366 Wrocław
 • Kwota: 500 PLN
 • Tytułem: adam_kowalski

Najszybszą i najwygodniejszą formą dokonania wpłaty jest przelew internetowy, jednak można to zrobić również w oddziale dowolnego banku lub na poczcie.

Copyright © 2008–2015 CodeTraxxPolityka prywatnościKontakt