Włoskie parki rozrywki

Jeżeli wybieramy sie na wycieczkę do Włoch z naszymi pociechami, czyli jest to wycieczka rodzinna, koniecznie musimy wiedzieć do jakich parków rozrywki jechać i gdzie sie one znajdują. Jeżeli już właśnie mamy dość zwiedzania, słońca i plaży możemy wybrać się właśnie do któregoś z licznych parków rozrywki. Atrakcji tam co niemiara, można spędzić dzień szalejąc i podwyższając poziom adrenaliny podczas zjazdów w przepaść, można przeżyć przygodę w czasach prehistorycznyh, można też spotkać średniowiecznego rycerza lub eteryczną wróżkę. Miłośnicy zwierząt mają niepowtarzalna szansę stanąć oko w oko z dzikim zwierzęciem, a wielbiciele podwodnej fauny i flory podziwianie niezwyklych okazów z bliska. Gardaland : To Jeden z najpopularniejszych parków rozrywki we Włoszech. Znajduje się w Castelnuovo sul Garda. Nowością tego roku jest Sea Life, akwarium, w którym mieszka ponad 5000 gatunków stworzeń świata podwodnego. Nowością Gardalandu jest rodzinny Rollercoaster Mammut, z trzema zjeżdżalniami. W trakcie zjazdu czekają liczne przygody można być np. świadkiem odkrycia zahibernowanego przed 40 tys. lat mamuta. Atrakcje podzielono na kilka kategorii m.in. przygoda, fantasy, moc, show. Każda zapewnia liczne niespodzinki: odkrywanie zaginionych światów i cywilizacji, spotkania z bohaterami ze świata baśni i filmu oraz z dzikimi zwierzętami.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>