W skrócie

Na stronie umieszczone są informacje na temat oferty platformy oświatowej dla gmin, powiatów i miast.
Pobierz: oferta informatyzacji

Platforma oświatowa

Jest to zintegrowany system informatyczny, który zawiera w sobie dziennik elektroniczny TopSzkola.pl oraz dodatkowe moduły, które mogą rozszerzyć jego funkcjonalność:

• multimedialna baza wiedzy edukacyjnej dla nauczycieli i uczniów,
  • rekrutacja i e-sekretariat,
  • e-learning i testy elektroniczne,
  • e-biblioteka.

Wszystkie wymienione moduły wraz z dziennikiem elektronicznym, zapewnią w pełni nowoczesną i zinformatyzowaną obsługę wszystkich zadań oświaty w gminie/powiecie/mieście, na miarę XXI wieku. Elektroniczna platforma ułatwi zarządzanie oświatą i poprawi dostęp do informacji dla pracowników szkół, uczniów, a przede wszystkim rodziców.

Możliwe jest dodanie innych modułów i funkcji wybranych przez Państwa, tak aby platforma w 100% była dostosowana do Państwa potrzeb. Koszt takiej platformy będzie zależny od wybranych modułów, ale w większości przypadków na tyle niski, że nie będzie wymagał ogłaszania przetargu.

W ramach oferty zawarta jest również administracja platformą i opieka techniczna nad serwerem, dzięki czemu gmina/powiat/miasto może zrezygnować z zajmowania się kwestiami technicznymi przedsięwzięcia. Z chęcią odpowiemy na wszelkie dodatkowe pytania na temat platformy.