Pamiątki z Włoch

Wracając z wycieczki z Włoch nie możemy zapomniec przywieżć jakiś niesamowitych, drobnynch upominków i pamiątek dla naszych bliskich. Co więc warto przywieźć z Włoch? Kobiety zapewne z chęcią przywiozłyby ze sobą jednego z wielu przystojnych włoskich piłkarzy, a mężczyźni ognistą piękność w postaci Monici Belluci, ale nie oszukujmy się, tego zrobić się nie da. Można natomiast zaopatrzyć się w szereg innych rzeczy, które na długo będą cieszyć oko i przywoływać wspomnienia. Włochy słyną z doskonałych win, więc warto zaopatrzyć się w sprzedawane tam w wersji miniaturowej buteleczki, które po powrocie służyć mogą zarówno do celów konsumpcyjnych, jak i dekoracyjnych. Włochy to również, a może przede wszystkim, skarbnica serów i makaronów. W zależności, jaki region dane nam było poznać, warto zakupić miniaturki charakterystycznych budowli, czy też specyficzne przedmioty przybierające postać masek, koronek, kolorowego szkła, czy wyrobów ceramicznych. Dla szczególnie wysmakowanych gustów i, nie ma co ukrywać, grubych portfeli, Włochy przygotowały ofertę w postaci wielkich domów mody. Prada, Gucci, Armani, to marki doskonale znane i cenione na świecie.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>