Nocne Dolce Vita

Wakacje we Włoszech to nie tylko zwiedzanie zabytków, wylegiwanie się na plaży, smakowanie włoskiej kuchni czy też zakupowe szaleństwo. To co pozostanie na długie lata w pamięci każdego z was to spontaniczne nocne życie, które we Włoszech rozpoczyna się wieczorem, a dobiega końca o wschodzie słońca. Każdy kto wybiera się na włoską imprezę powinien uzbroić się w cierpliwość. Nocne życie na Półwyspie Apenińskim znacznie różni się od polskiego. Włoskie wieczory rozpoczynają się od kolacji w gronie znajomych. Przez długie godziny Włosi rozmawiają delektując się przy tym przysmakami swojej kuchni. Na imprezy udają się po godzinie dwudziestej czwartej. Niezapomnianym przeżyciem są imprezy na plaży, których we Włoszech nie brakuje. Dla wielu są one nie lada atrakcją. Najczęściej organizowane są w sezonie letnim w miejscach obleganych przez turystów. Jednakże cieszą się one także powodzeniem wśród Włochów. Tym co odróżnia imprezę na plaży od wielu innych jest nie tylko niesamowita atmosfera spowodowana szumem fal, piaskiem pod stopami, egzotycznymi drinkami czy tańcem w bikini, ale także niezapomniany wschód słońca.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>