Małżeństwo z cudzoziemcem

Małżeństwo z Włochem ma swoje zalety jak również i wady. Każdy związek niezależnie czy jest on z obcokrajowcem czy z rodakiem na jakieś wady i nie zawsze są to udane związki. W każdym związku zdarzają się zdrady i to niekoniecznie zawsze zdradza Włoch. Ale jakby nie patrzeć mężczyźni pochądzący właśnie z tamtąd, mają miano kochanków, romantyków i podrywaczy. Niestety Polki coraz częściej ufają takim związkom i zakochują się właśnie we Włochach. Włosi uważają nas Polki za bardzo zadbane, piękne i zaradne. Wychodząc za mąż za Włocha kobiety powinny liczyć się z tym, że prędzej czy później będą musiały zmierzyć się z problemem zdrady. Dlatego związki cudzoziemek z Włochami są interesujące lecz nietrwałe i często kończą się zanim tak naprawdę się zaczną. Prawdziwych happy endów jest stosunkowo mało a dzieje się tak dlatego, gdyż to co na początku tak bardzo fascynuje kobiety we Włochach, po jakimś czasie zanika i zbyt duże znaczenie zaczynają mieć różnice kulturowe. Poza tym znając szczęście cudzoziemek dają się one złapać w sidła włoskich podrywaczy, którzy szukają tylko przygody a nie stałego związku.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>